اگر به تازگی به شما پیشنهاد بازی در یک تیم فوتسال, مانند تیم همکاران, همکلاسیها و یا بچه محل ها, شده است و بدنبال یک کفش فوتسال مناسب می گردید و نمی دانید که چه کفشی را برای خود انتخاب نمائید, در این مقاله به معرفی چهار عدد از بهترین کفش های فوتسال موجود در بازار ایران ,براساس هزینه ای که قصد دارید بکنید, پرداخته می شود.

بطور کلی می توان چهار عامل را در انتخاب یک کفش فوتسال خوب در نظر گرفت, که این چهار عامل شامل کیفیت مواد بکار رفته در کفش فوتسال, راحتی, پیشگیری از آسیب دیدگی و قیمت می باشد. جهت آشنایی با انتخاب یک کفش فوتسال خوب لطفا اینجا را کلیک نمائید. بطور طبیعی هر چه میزان کیفیت کفش فوتسال بالاتر باشد, قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. حال باید ببینید که قرار است هر چند وقت یکبار قرار است فوتسال بازی کنید و اینکه چه مقدار بودجه برای خرید یک کفش فوتسال قرار است که کنار بگذارید. در ادامه به معرفی چهار کفش فوتسال براساس مقدار هزینه ای که قرار است بکنید پرداخته می شود:

 جهت کسب اطلاع از جدیدترین محصولات ورزشی لطفا کانال ما را در اینستاگرام دنبال کنید

1- کفش فوتسال المپیک طرح نایک (سایز 40 تا 45)

گروه تولیدی المپیک یکی از تولید کنندگان کفش فوتسال در ایران می باشد, که عمده کار آن تولید کفش های فوتسال با قیمت مناسب برای علاقه مندان به فوتسال می باشد. کفش فوتسال المپیک طرح نایک, یکی از کفش های خوش پا و با کیفیت متوسط این تولیدی می باشد که توانسته است در سالیان اخیر جایی را در بازار ایران برای خود باز کند. اگر سطح مسابقه ای که قرار است در آن شرکت کنید پایین می باشد و این احتمال وجود دارد که پس از مدتی  این ورزش را کنار بگذارید, این کفش بهترین و ارزانترین کفش فوتسال برای شما می باشد. جهت مشاهده قیمت این محصول و سایر محصولات مشابه آن روی عکس زیر کلیک نمائید.

 

2- کفش فوتسال برسام طرح آدیداس (سایز 40 تا 45)

این کفش فوتسال, طرح آدیداس گروه تولید برسام می باشد که زیره و رویه آن از خارج وارد ایران می شود و توسط گروه برسام به یکدیگر مونتاژ می شوند. این کفش وزن کمی دارد و راحتی و چسبندگی آن از کفش المپیک بسیار بیشتر می باشد. با توجه به اینکه,  اختلاف قیمت این کفش با کفش المپیک بین 20 تا 30 هزار تومان می باشد, اگر قصد دارید که از کفش سبکتری بهره بگیرید این کفش فوتسال بهترین انتخاب برای شما می باشد.


5 ویژگی از بهترین کفش فوتسال ( کتونی سالنی)

چگونه کتونی فوتسال ( سالنی) خوب انتخاب کنیم؟


3- کفش فوتسال یاس طرح مجیستا (سایز 40 تا 45)

این کتونی که در سالیان اخیر توسط گروه تولیدی یاس روانه بازار شده است, یکی از کتونیهای فوتسالی با کیفیت, ساخت ایران می باشد, که کپی کتونی سالنی نایک طرح مجیستا می باشد. براساس اطلاعات بدست آمده, زیره و رویه این کتونی بطور کلی از چین وارد می شود و در ایران توسط گروه تولیدی یاس مونتاژ می شود. زیره این کتونی دارای چسبندگی عالی با سطح زمین می باشد و قابلیت کنترل و اجراء تکنیک با این کتونی بسیار راحت و لذت بخش می باشد. از جمله مزایای دیگر این کتونی, راحتی و قالب خوب آن می باشد که تقریبا می توان گفت این کتونی را برای هر نوع پایی مناسب می کند. در مقایسه با کفش فوتسال برسام, می توان گفت که این کفش دارای کیفیت مشابه ای با کفش فوتسال برسام می باشد با این تفاوت که قیمت این کفش کمی بالاتر می باشد. جهت مشاهده قیمت این محصول لطفا روی عکس زیر کلیک نمائید.

 جهت کسب اطلاع از جدیدترین محصولات ورزشی لطفا کانال ما را در اینستاگرام دنبال کنید

4- کفش فوتسال پریما کد 1616 (سایز 40 تا 45)

پریما یکی از بهترین کفش های فوتسال خارجی موجود در بازار ایران می باشد. کفش فوتسال پریما ساخت چین می باشد و از مواد با کیفیتی در زیره و رویه آن جهت تولید آن استفاده می شود. از جمله مزایای این کفش فوتسال می توان به راحتی, دوام بالا, راحتی در اجراء تکنیکهای مختلف و غیره اشاره نمود. اگر این امکان وجود دارد که تعداد جلسات بیشتری فوتسال بازی کنید و سطح مسابقه ای که شرکت می کنید متوسط به بالا باشد, انتخاب این کفش معقولانه ترین انتخاب, با توجه به گرانتر بودن آن, می باشد. یکی از فاکتورهای مهم در زمان انتخاب کفش فوتسال پیشگیری از آسیب دیدگی در زمان اجراء تکنیکهای مختلف و استارتها می باشد, که کفش پریما این قابلیت را دارد که بر این پیچیدگیهای فوتسال غلبه نماید. جهت مشاهده قیمت این محصول لطفا روی عکس زیر کلیک نمائید.

 

 تهیه کننده: گروه برنا اسپرت (مرکز خرید لوازم ورزشی)