|
سبدخرید 0 (مجموع) Total 0 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بدون توجه به اینکه چه سن و سالی دارید و به چه شغل و یا رشته تحصیلی مشغول فعالیت می باشید, انجام فعالیت های ورزشی مستمر تا حد زیادی می تواند به شادابی و نشاط شما در کار و زندگی روزانه کمک نماید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دو بخش اساسی کفش های فوتسال یا همان سالنی که عمدتا در میزان کیفیت و کارایی ورزشکار تاثیر گذار می باشد, قسمت زیره و  رویه کفش می باشد. دو مورد فوق تاثیر بسیار زیادی در حرکتهای سریع و تغییر جهت های ناگهانی و کنترل توپ در فضاهای بسیار کوچک را دارند, و باعث افزایش پایداری کفش علاوه بر حرکتهای طولی در جهت های عرضی نیز می شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

افراد مبتلا به دیابت به منظور کنترل قند خون و کاهش خطر بیماری های قلبی-عروقی به انجام تمرینات ورزشی توصیه میشوند. پزشکان به افراد دیابتی توصیه میکنند, که 4 تا 5 مرتبه در هفته و هر بار 30 دقیقه ورزش کنند, زیرا باعث کاهش وزن و در نهایت کنترل دیابت میشود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از مشکلات ناشی از زندگی های مدرن و امروزی, کم تحرکی و بروز مشکلات ناشی از آن, مانند کمر درد و زانو درد,  علاوه بر بر هم خوردن ترکیب بدن, می باشد. از آنجائیکه امروزه خانمها مانند بسیاری از آقایان تا دیر وقت مشغول کار , جهت انجام امور خانه و یا برای کسب در آمد می باشند, لذا فرصت کافی برای حضور در کلاس های ورزشی را ندارند. از اینرو, انجام فعالیتهای ورزشی, بمنظور داشتن اندام زیبا و همچنین پیشگیری از مشکلات فیزیکی در آینده, یکی از دغدغه های اصلی بانوان می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

اگر به تازگی به شما پیشنهاد بازی در یک تیم فوتسال, مانند تیم همکاران, همکلاسیها و یا بچه محل ها, شده است و بدنبال یک کفش فوتسال مناسب می گردید و نمی دانید که چه کفشی را برای خود انتخاب نمائید, در این مقاله به معرفی چهار عدد از بهترین کفش های فوتسال موجود در بازار ایران ,براساس هزینه ای که قصد دارید بکنید, پرداخته می شود.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

اگر حوصله تان, پس از یک روز کسل کننده, سر رفته و یا اگر بدنبال یک سرگرمی مهیج می گردید, تنیس روی میز و یا به اصلاح آسیای شرقی ها پینگ پنگ, یک انتخاب مناسب برای شما می باشد. این ورزش, که روی یک میز با ابعاد مشخص انجام می شود, حداقل به دو نفر جهت انجام نیاز دارد. همچنین, تجهیزات مورد نیاز برای این ورزش یک میز پینگ پنگ با تور و گیره و دو عدد راکت پینگ پنگ و توپ می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کش بدنسازی دسته دار یکی از کارآمد ترین کش های بدنسازی می باشد, که تقریبا می توان تمامی عضلات بدن را, اعم از بالا تنه و پایین تنه, از طریق ورزش با آن درگیر نمود. حال, اگر بدنبال یک وسیله کوچک و کم جا بمنظور تقویت عضلات شانه و جلو بازو می باشید کش های بدنسازی دسته دار بهترین انتخاب برای شما می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

فوتسال یک ورزش مهیج و جذاب است که قابلیت بازی بروی هر سطحی از جمله, کفپوش ورزشی, پارکت و آسفالت را دارد. از آنجائیکه هر چه سطح مورد نظر سفت تر باشد, سرعت حرکت توپ بروی سطح بیشتر خواهد شد, از اینرو لزوم استفاده از یک کتونی که بتواند احتیاجات این ورزش مهیج را برآورده کند ضروری می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

گروه تولیدی المپیک, یکی از تولید کنندگان کفش های ورزشی , مخصوصا فوتسال, می باشد که در تبریز قرار دارد. دو محصول با تولید بالای این گروه تولیدی, کتونی سالنی با طرح نایک و آدیداس می باشد. البته این کتونیها اگرچه ممکن است به لحاظ ظاهری شبیه محصولات نایک و یا آدیداس باشد ولی به لحاظ عملکردی قطعا کیفیت آنها را ندارد.

تماس با برنا

  تهران- تهرانپارس- خیابان 196 غربی- مابین فلکه سوم تهرانپارس و اتوبان باقری- پلاک 83

 77135292-77710894

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

فروشگاه برنا اسپرت