دو بخش اساسی کفش های فوتسال یا همان سالنی که عمدتا در میزان کیفیت و کارایی ورزشکار تاثیر گذار می باشد, قسمت زیره و  رویه کفش می باشد. دو مورد فوق تاثیر بسیار زیادی در حرکتهای سریع و تغییر جهت های ناگهانی و کنترل توپ در فضاهای بسیار کوچک را دارند, و باعث افزایش پایداری کفش علاوه بر حرکتهای طولی در جهت های عرضی نیز می شود.

کفش فوتسال پریما کد 1616 که یکی از محصولات گروه تولیدی پریما می باشد, یکی از محصولات با کیفیت در زمینه فوتسال یا همان فوتبال سالنی می باشد. رویه این کفش از چرم مصنوعی ساخته شده و کشیدگی بخش بالایی کفش باعث می شود که این کتونی در زمان ضربه زدن با روی پا, سطح تماس بیشتری با توپ داشته باشد. ویژگی دیگر این کتونی ضخامت کم زیره کفش آن می باشد که این مسئله باعث افزایش پایداری کفش در زمان تغییر جهت های ناگهانی, و مانع از بروز آسیب دیدگی در حین فوتسال می شود.


مشخصات بهترین کتونی فوتسال (سالنی)

انواع کتونی‌های فوتبال براساس نوع زمین بازی


قسمت بیرونی زیره کفش که با زمین در تماس می باشد از شیارهای متعددی و در جهت های مختلفی تشکیل شده است که این مسئله, باعث افزایش قابلیت چنگ زنی ( کاهش لغزندگی) این کتونی ورزشی در زمینهای داخل سالن می شود. این مسئله باعث شده تا علاوه بر فوتسالیست ها, این کتونی یکی از انتخابهای ورزشکاران غیر از فوتسال نیز باشد.

بطور کلی اگر در زمین فوتسال تغییر جهت های ناگهانی زیادی انجام می دهید و از تحرک زیادی در فوتسال برخوردار می باشید, کتونی پریما کد 1616 بهترین انتخاب برای شما می باشد.

 

تهیه کننده: گروه برنا اسپرت