گروه تولیدی المپیک, یکی از تولید کنندگان کفش های ورزشی , مخصوصا فوتسال, می باشد که در تبریز قرار دارد. دو محصول با تولید بالای این گروه تولیدی, کتونی سالنی با طرح نایک و آدیداس می باشد. البته این کتونیها اگرچه ممکن است به لحاظ ظاهری شبیه محصولات نایک و یا آدیداس باشد ولی به لحاظ عملکردی قطعا کیفیت آنها را ندارد.

 اما اگر, فوتسال را بصورت حرفه ای دنبال نمی کنید, و فقط بصورت تفریحی با دوستان خود بازی می کنید, و خیلی قصد هزینه برای کفش فوتسال را ندارید, کفش های گروه تولیدی المپیک بهترین انتخاب برای شما می باشد. از جمله مزیت کفش های تولید شده, توسط گروه تولیدی المپیک می توان به قیمت نسبتا پایین آن در مقایسه با کفش های تولید خارجی می باشد.


چگونه کتونی فوتسال ( سالنی) خوب انتخاب کنیم؟

قسمتهای مختلف کفش (کتونی) فوتسال


رویه این رده محصولات تولید شده از محصولات المپیک, چرم مصنوعی بوده و دارای سطح کافی جهت لمس توپ در زمان ضربه زدن با روی پا می باشد. زیره آن از مواد لاستیکی و بصورت یک تیکه ساخته شده و دارای چسبندگی متوسطی با سطح زمین می باشد. این رده از محصولات گروه تولیدی المپیک در درون جعبه ارائه می گردد. بطور کلی می توان اینگونه از کفش ها را, جز کفش های سالنی نسبتا خوب تولید شده در بازار ایران دانست.

در ادامه تصاویر بعضی از محصولات گروه تولیدی المپیک را مشاهده می کنید. جهت مشاهده قیمت محصول مورد نظر روی آن کلیک نمائید.