سبدخرید 0 (مجموع) Total 0 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رسیدن به عملکرد خوب در ورزش‌‌های مدرن بدون تجهیزات با کیفیت بالا قطعا غیرممکن است. اگر‌چه تفاوتی میان تجهیزات مورد نیاز بازیکنان حرفه‌ای و مبتدی وجود دارد اما هردوی آن‌ها تجهیزات استاندارد و ایمن برای نشان دادن بهترین عملکرد خود می‌طلبند. مشخصا یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین وسیله بازی تنیس روی میز یا پینگ پنگ, میز آن است  و میز با کیفیت پایین و ابعاد غیرمتعارف و ریباندهای غیرقابل کنترل توپ حتی لذت را هم هنگام بازی برای ما به ارمغان نمی‌آورد. به همین منظور فدراسیون جهانی تنیس روی میز‌ (‌‌ITTF) استانداردهایی برای بازی‌‌های رسمی و غیره تعیین کرده است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جدای از اینکه یک پینگ پنگ باز حرفه ای یا تازه کار باشید, زمانیکه قصد خرید یک راکت پینگ پنگ را دارید, با یک جستجوی ساده متوجه خواهید شد که راکتهای متنوعی با رنج قیمتی گوناگونی موجود می باشند. لذا, این مسئله ممکن است که باعث سردرگمی شما, مخصوصا اگر تازه کار باشید, در زمان انتخاب و خرید یک راکت پینگ پنگ شود. در این هنگام, ممکن است که از خود بپرسید که چگونه می توانید یک راکت پینگ پنگ مناسب انتخاب نمائید. برای پاسخ به این سوال, کافیست که یک اطلاعات اولیه در ارتباط با راکتها داشته باشید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

براساس قوانین فدراسیون جهانی تنیس روی میز (پینگ پنگ), در مسابقات رسمی نمی توان از یک تیغه بدون روکش استفاده نمود و باید هر دو طرف تیغه توسط یک رویه لاستیکی پوشیده شده باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

راکت تنیس روی میز (یا بعبارت دیگر راکت پینگ پنگ) , ضروری ترین وسیله ورزشی مورد استفاده توسط یک تنیس باز (پینگ پنگ باز) می باشد که در آمریکا به آن Paddle, در انگلیس و هند Bat و در اصطلاحات فدراسیون جهانی تنیس روی میز به آن راکت Racket می گویند.

تماس با برنا

  تهران- نارمک- بالاتر از چهارراه سرسبز(مترو سرسبز)- نبش خیابان مظاهری- مرکز خرید عترت- شماره 14

 76870270-77135292

شبکه های اجتماعی ما

اینستا گرام: bornasportshop

کانال آپارات: aparat.com/bornasport

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

Offcanvas Menu