سبدخرید 0 (مجموع) Total 50,000 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

یک سوال در مورد این محصول

کتونی سالنی پریما کد 1616

دسترسی: در انبار

3,200,000 ﷼
سایز کفش

دو بخش اساسی کفش های فوتسال یا همان سالنی که عمدتا در میزان کیفیت و کارایی ورزشکار تاثیر گذار می باشد, قسمت زیره و  رویه کفش می باشد. دو مورد فوق تاثیر بسیار زیادی در حرکتهای سریع و تغییر جهت های ناگهانی و کنترل توپ در فضاهای بسیار کوچک را دارند, و باعث افزایش پایداری کفش علاوه بر حرکتهای طولی در جهتهای عرضی نیز می شود.


مشخصات بهترین کتونی فوتسال (سالنی)

چگونه کتونی فوتسال ( سالنی) خوب انتخاب کنیم؟


کفش فوتسال پریما کد 1616 که یکی از محصولات گروه تولیدی پریما می باشد, یکی از محصولات با کیفیت در زمینه فوتسال یا همان فوتبال سالنی می باشد. رویه این کفش از چرم مصنوعی ساخته شده و کشیدگی بخش بالایی کفش باعث می شود که این کتونی در زمان ضربه زدن با روی پا, سطح تماس بیشتری با توپ داشته باشد. ویژگی دیگر این کتونی ضخامت کم زیره کفش آن می باشد که این مسئله باعث افزایش پایداری کفش در زمان تغییر جهت های ناگهانی, و مانع از بروز آسیب دیدگی در حین فوتسال می شود.


5 پیشنهاد برنا اسپرت از بهترین کفش فوتسال ایرانی در سال 1397


قسمت بیرونی زیره کفش که با زمین در تماس می باشد از شیارهای متعددی و در جهت های مختلفی تشکیل شده است که این مسئله, باعث افزایش قابلیت چنگ زنی این کتونی ورزشی در زمینهای داخل سالن می شود. این مسئله باعث شده تا علاوه بر فوتسالیست ها, این کتونی یکی از انتخابهای پینگ پنگ بازان باشد.

بطور کلی اگر در زمین فوتسال تغییر جهت های ناگهانی زیادی انجام می دهید و از تحرک زیادی در فوتسال برخوردار می باشید, کتونی پریما کد 1616 بهترین انتخاب برای شما می باشد.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

درباره کفش ها

تماس با برنا

  تهران- نارمک- بالاتر از چهارراه سرسبز(مترو سرسبز)- نبش خیابان مظاهری- مرکز خرید عترت- شماره 14

 76870270-77135292

شبکه های اجتماعی ما

اینستا گرام: bornasportshop

کانال آپارات: aparat.com/bornasport

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

Offcanvas Menu