یک سوال در مورد این محصول

توپ جیم بال Beyond the Top با قطر 85 سانتیمتر

دسترسی: در انبار

1,200,000 ﷼
رنگ

توپ جیم بال, که با نامهای دیگری نظیر سوئیس بال, توپ ایروبیک, توپ پیلاتس نیز نامیده می شوند, توپهایی می باشند که از مواد الاستیک و در قطر های بین 35 تا 85 سانتیمتر ساخته می شوند. اینگونه از توپها در مدل ساده و خاردار موجود می باشند, که نوع خاردار آن جهت ماساژ و خون رسانی  بهتر عضلات طراحی گردیده شده است.

 این توپها, وسیله ای سبک و البته با دوام هستند, که ورزش کردن با آن بسیار راحت بوده, بطوریکه در ورزش هایی مانند یوگا، ایروبیک, پیلاتس و تناسب اندام و همچنین در درمان، ریکاوری بعد از مصدومیت و توانبخشی مورد استفاده قرار می گیرند. توپ های بدنسازی مرغوب از جنس وینیل هستند و البته نوع لاستیکی آنها نیز وجود دارد. مزیت اصلی تمرین با این توپها در این است, که در زمان کار با این توپها عضلات بیشتری از بدن بمنظور متعادل نگه داشتن این توپ ها در گیر می شوند.

کارایی و مزایای تمرین با توپ های جیم بال

1- این توپ در یوگا برای تمرین حفظ تعادل به کار برده می شود، توپ پیلاتس پشتیبان خوبی برای تمرینات استقامت و انعطاف پذیری است, که باعث به چالش کشیدن بدن می شود. سایز توپ در انجام تمرینات یوگا بسیار مهم است.

2- کمک به گردش خون در بدن از دیگر فواید توپ پیلاتس است به این دلیل که وقتی شما در حال حفظ تعادل خود بر روی توپ هستید باعث می شود, گردش خون در بدن شما بیشتر جریان پیدا کند .

3- بسیاری از مربیان بدنسازی و متخصصان ارتوپدی به ورزشکاران و بیماران استفاده از توپ پیلاتس را توصیه می کنند و با استفاده از این توپ می توانید شکم و ماهیچه های اصلی بدن را به راحتی تقویت کنید.

4- کسانی که شکم بزرگی دارند برای آب کردن چربی های اضافی می توانند از توپ پیلاتس استفاده کنند. در زمان استفاده از توپ گروه های اصلی عضلات درگیر فعالیت می شوند و این امر به کاهش کمر درد و پیشگیری از دردهای عضلانی بسیار مفید است.

5- فواید عمومی این توپ ها با توجه به اینکه اغلب بانوان خانه دار از تحرک کمی برخوردارند، یکی از مناسب‌ترین وسایل ورزشی خانگی می‌باشد که براحتی و بدون کمک دیگران نسبت به کشش و ماساژ عضلات گردن، کمر، پشت، باسن، پاها، شکم، دست‌ها و سایر نقاط بدن بپردازند.

6-توپ جیم بال یکی از ابزار های کار آمد و در عین حال کم قیمت است که به کمک آن تمرینات متنوع و ابتکاری زیادی را انجام دهید.

 جهت کسب اطلاع از جدیدترین محصولات ورزشی لطفا کانال ما را در اینستاگرام دنبال کنید

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.